İLETİŞİM

ADRES: DUACI MH. 9127 SK. NO:109 KEPEZ/ANTALYA

GSM    :0536 782 99 81
MAİL   :yavuztufankocak@hotmail.com

İLETİŞİM” için bir yorum

 • 06 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:06
  Permalink

  Selamun Aleykum,

  Sizi nasıl duyduğum ile başlamak istiyorum.
  İlk Ahmet Maruf Demir’in bir hikayesi ve bunu kaleme alması ile başladı duyuşum. Kardeşimin de madde bağımlısı olması sebebi ile, yazının sonuna yorum yapmış ve orada bırakmıştım.

  Bir tevaffuk oldu ki, Ahmet Maruf D.bakır’dan hayır işi sebebi ile İst. aktarmalı ülke değişikliği yapmak için misafir olmaya geldi bize (kendisi akrabamızdır), o gün sabahı biz de arkadaşlarla pazar kahvaltısı yapmaya karar vermiştik (normalde planlı değil hızlı gelişen bir durumdu). Kendisi de bu kahvaltıya ayağının tozu ile gelmiş bulundu.

  Ortak arkadaşların bir araya gelmesi ile, sohbet yazdığı yazıya geldi orada bulunan İbrahim Şenyiğit, Aybuder’den Aynur hanımı tanıdığını söyledi. Ben olayın şaşkınlığı ile bunun bir işaret olacağını orada bıraktığım yazının orada kalmaması gerektiğini, kardeşime yardım edebilir miyim diye düşünmeye başladım.

  Şimdiye kadar belediye çalışanları ile yaptığımız çalışmaya kayıtsız kalmış bana göre değil diye, vazgeçmişti. Aradan geçen zamanda İst.’dan ayrılmış Antalya’ya yerleşmişti. Burada ki ortamı onu maddeden uzaklaştırmamış ama kendisini artık yorduğu için bırakmaya karar verdirmişti.

  Şimdiye kadar itiraf etmediği mevzuları artık, kurtulmak için itiraf eder olmuştu.

  İbrahim Bey’in Aynur hanımın bi kaç gün sonra Antalya’ya gidecek olmasını söylemesi ile Subhanallah demekten kendimi alamadım. Böyle bir tevafuk nasıl olurdu?

  Aynur hanım ile görüştük, kardeşimi durumdan haberdar ettiğim de yatsı ezanı okunuyordu. Olumlu tepkisi ile umut doğdu içime, Cuma günü kardeşimde Aynur hanım vasıtasıyla Zeyd Bey ile görüştü. Bundan sonrası nasıl gelişecek şuan bilemiyorum ama şimdilik hikayemiz bu.

Bir cevap yazın